МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Третя Дисциплінарна палата ВРП розглянула дисциплінарну справу у режимі відеоконференції із використанням програмного забезпечення «EasyCon»

 

15 квітня 2020 року Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя задовольнила клопотання скаржника про проведення розгляду питання за його дисциплінарною скаргою у режимі відеоконференції та здійснила розгляд у режимі відеоконференції дисциплінарної справи стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Струкова Олександра Михайловича, відкритої за скаргою Маселка Р.А.

«Відеоконференція може проводитися із використанням комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon», що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв’язку, визначеного Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 8 квітня 2020 року № 169, та відповідно до Регламенту Вищої ради правосуддя», – зауважила доповідач – член Третьої Дисциплінарної палати Лариса Швецова.

Нагадаємо, що 9 квітня 2020 року Вища рада правосуддя внесла зміни до Регламенту Вищої ради правосуддя, передбачивши можливість проведення засідань Вищої ради правосуддя, Дисциплінарних палат ВРП у режимі відеоконференції за наявності технічної можливості, за винятком закритих засідань.

Відповідно до пункту 5.24.3 Регламенту Вищої ради правосуддя для участі у засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Джерело: hcj.gov.ua
15.04.2020

Сьогодні
05 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація