МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП передбачила можливість ознайомлення з матеріалами дисциплінарних справ в онлайн-режимі

 

Вища рада правосуддя внесла зміни до порядку надання справ (матеріалів) для ознайомлення учасниками дисциплінарного провадження. Доповненням до відповідної глави Регламенту ВРП відтепер передбачена можливість подання заяв про ознайомлення зі справами (матеріалами) на електронну адресу ВРП (e-zapyt@hcj.gov.ua) з використанням електронного цифрового підпису. Крім того, можна надіслати заяву засобами поштового зв’язку, долучивши до неї електронний носій інформації.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу, її повноваження відповідно до чинного законодавства. У заяві має бути вказана адреса заявника для листування та надсилання справи (матеріалу) у електронному вигляді. Перевірку електронного цифрового підпису здійснює управління документального забезпечення.

Справи (матеріали) будуть надаватися заявникам також в електронному вигляді: або надсилатися на електронну пошту, або передаватися на носії інформації, який був надісланий заявником поштовим зв’язком разом з заявою, або розміщуватися у хмарному сховищі з наданням дистанційного доступу до документів.

При цьому буде збережена конфіденційність  матеріалів, що не підлягають наданню, та персональних даних, які мають бути знеособлені.

Джерело: hcj.gov.ua
14.05.2020

Сьогодні
11 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація