МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Відновлено роботу Станично-Луганського районного суду Луганської області

 

19 листопада 2020 року Вища рада правосуддя відрядила двох суддів до Станично-Луганського районного суду Луганської області шляхом тимчасового переведення. Завдяки цьому відновлено здійснення правосуддя у цьому суді.

У липні 2014 року у зв’язку з обстрілом незаконними збройними формуваннями селища міського типу Станиця Луганська Луганської області пошкоджено будівлю Станично-Луганського районного суду. Суд розташований у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Реконструкція приміщення суду тривала протягом 2018–2019 років. 1 червня 2020 року відновлення будівлі завершено. Державною судовою адміністрацією України вжито заходів з матеріально-технічного забезпечення та кадрового наповнення апарату суду.

Зважаючи на те, що у Станично-Луганському районному суді Луганської області створені належні умови для його роботи, відрядження двох судів строком на один рік з 3 грудня 2020 року, а саме судді Чугуївського міського суду Харківської області Дьоміної Олени Петрівни та судді Сватівського районного суду Луганської області Попової Олени Михайлівни, дасть можливість відновити доступ громадян до правосуддя у цій місцевості.

Джерело: hcj.gov.ua
19.11.2020

Сьогодні
27 січня 2021

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація