МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Як ознайомитись з матеріалами справи під час карантину

 

Відповідно до ст.119 КАС України, особи, які беруть участь у справі, під час підготовчого провадження можуть ознайомитися з матеріалами адміністративної справи, робити з них виписки та копії, а також можуть за власний рахунок замовити в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Однак в умовах карантину в учасників судового процесу постає цілком закономірне питання: як ознайомитись із матеріалами справи безпечно?

Сьомий апеляційний адміністративний суд нагадує, що ознайомитись з матеріалами справи під час карантину можна дистанційно. Для цього потрібно направити до суду відповідну заяву поштою чи на електронну адресу inbox@7aa.court.gov.ua із зазначенням реквізитів справи та тих матеріалів справи, які потрібні для ознайомлення. Крім цього, до заяви обов’язково потрібно додати документи, що посвідчують особу, або документи, що підтверджують повноваження представника.

Відповідно до Інструкції в місцевих та апеляційних судах, таку заява буде зареєстровано не пізніше наступного робочого дня та передано головуючому судді для накладення резолюції щодо надання матеріалів справи на ознайомлення.

Також ознайомитися з матеріалами справи можна в підсистемі «Електронний суд». Зареєстровані у цій підсистемі користувачі можуть надіслати таку ж заяву до суду безпосередньо в електронному кабінеті із обов’язковим використанням  власного електронного підпису та  автоматично отримати будь-які копії процесуальних документів, що містяться в матеріалах справи.

Ознайомлення з матеріалами справи дистанційно – це найбезпечніший спосіб під час пандемії Covid-19. Закликаємо вас дбати про власне здоров’я та берегти себе. А 7ААС подбає про вас!

Джерело: Прес-служба 7ААС
23.11.2020

Сьогодні
18 січня 2021

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація