МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Урочисто завершилось стажування у Вищій раді правосуддя переможців I Всеукраїнського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення

 

Вища рада правосуддя реалізувала амбітний проєкт – студенти провідних правничих шкіл держави пройшли стажування у Раді та на власному досвіді пересвідчилися у важливості її діяльності для утвердження верховенства права в Україні.

Урочисто завершилось стажування у Вищій раді правосуддя переможців I Всеукраїнського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення 13 переможців I Всеукраїнського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення, в якому взяли участь 800 осіб, мали змогу долучитися до робочого процесу ВРП, отримати унікальний досвід взаємодії з органом судової влади.

Карантинні обмеження не тільки не завадили проходженню студентами стажування, а й зробили це стажування особливим, оскільки деякі проєкти студенти виконували дистанційно.

Також стажисти змогли випробувати та оцінити роботу підсистеми «Електронний суд», яка працює у Вищій раді правосуддя в пілотному режимі,

продемонстрували зацікавленість щодо роботи всіх структурних підрозділів секретаріату ВРП, в яких по черзі проходили стажування, що дало змогу отримати всебічні знання та практичні навички.

Студенти мали можливість простежити шлях дисциплінарної скарги від моменту її подання до прийняття відповідного рішення, разом із наставниками із числа інспекторів Ради готували проєкти рішень у дисциплінарних справах.

Надзвичайно корисними для підготовки майбутніх юристів стали щоденні зустрічі з менторами, під час яких студенти рефлексували та ділилися власними ідеями та думками. Стажисти обговорювали останні юридичні новини, аналізували їх вплив на розвиток судової системи, також ділилися думками щодо власних ініціатив, втілення яких дасть змогу зміцнити авторитет правосуддя та покращить довіру суспільства до суду.

За підсумками стажування студенти запропонували для реалізації власні проєкти, спрямовані на посилення відкритості ВРП, удосконалення роботи секретаріату та членів Ради.

Більшість студентів із власної ініціативи після стажування продовжує співпрацювати з ВРП, що дає можливість сформувати кадровий резерв із числа обдарованої молоді, зацікавленої у розбудові системи правосуддя в Україні.

За результатами стажування кожен зі стажистів отримав сертифікат переможця конкурсу, довідку про проходження стажування у ВРП, позитивну характеристику, безцінний досвід, а також знайшов друзів-однодумців.

Студентські конкурси із подальшим стажуванням переможців у Вищій раді правосуддя стануть традиційними, наступний планується вже влітку 2021 року.

Джерело: Вища рада правосуддя: Новини
30.03.2021

Сьогодні
14 квітня 2021

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація