МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Як працюватимуть електронні лікарняні?

 

За інформацією НСЗУ (Національної служби здоров’я України) з  01 вересня 2021 року в Україні запрацюють електронні лікарняні.

Повний перехід усіх медичних закладів країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність відбудеться з 01 вересня 2021 року, а до 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних.

У перехідний період, а саме з червня по серпень, медичні заклади повинні формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності.

Проте після переходу на новий процес пацієнтам більше не доведеться звертатись у лікарню за паперовим листком непрацездатності, нести його за місцем роботи, щоб зафіксувати факт тимчасової непрацездатності.
Роботодавці, у свою чергу, повинні забезпечити технічну можливість для здійснення перевірки факту виписки електронного лікарняного через особистий кабінет страхувальника з метою його нарахування та виплати: перших п’ять днів за  рахунок коштів підприємства, а решти днів за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

Лікар більше не буде заповнювати жодних бланків, щоб засвідчити непрацездатність людини.

За інформацією відділу бухгалтерського обліку та звітності

Джерело: Прес-служба 7ААС
26.08.2021

Сьогодні
23 вересня 2021

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація