МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Херсонському апеляційному суді обрано суддів на адміністративні посади

 

03 вересня 2021 року в Херсонському апеляційному суді відбулися загальні збори суддів, на яких вирішувалося питання про обрання суддів на адміністративні посади.

Нагадаємо, що відповідно до ст.20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» адміністративними посадами в суді є посади голови суду та заступника (заступників) голови суду, які обираються зборами суддів відповідного суду з числа суддів цього суду шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

Колектив суддів Херсонського апеляційного суду, висловив довіру Олександру Івановичу Коровайку, обравши його головою суду.

Заступниками голови суду обрано Кузнєцову Олену Анатоліївну та Заіченка Володимира Леонідовича.

Секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ обрано Литвиненко Інну Іванівну, а секретарем судової палати з розгляду цивільних  справ -  Приходько Ларису Антонівну.

Також суддями-спікерами апеляційного суду обрано суддю судової палати з розгляду кримінальних справ Батрака Віталія Володимировича та суддю судової палати з розгляду цивільних  справ Семиженка Геннадія Володимировича.

Джерело: Пресслужба ХАС
06.09.2021

Сьогодні
23 вересня 2021

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація