МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Сьогодні з нагоди Дня юриста  в Херсонському апеляційному суді відбулися урочисті збори колективу

 

Професійне свято 8 жовтня об’єднує всіх правників, які працюють у різних сферах суспільного життя, проте виконують єдину місію – утвердження законності у нашому повсякденному житті.

Сьогодні в апеляційному суді відбулися урочисті збори колективу.

Голова суду Олександр Коровайко привітавши колег із професійним святом, звернув увагу на важливу роль  правничої спільноти у  розбудові демократичного суспільства та процвітання держави, адже професійна діяльність юристів є рушійною силою в утвердженні, охороні  та захисті конституційних прав і свобод людини, зміцненні у суспільстві поваги до закону та підвищення рівня правової культури.

Професійне свято є чудовою нагодою  відзначити досягнення та здобутки колег, висловити колективу вдячність за  старанність та наполегливість у виконанні професійних обов’язків.

Чудовим прикладом високої кваліфікації та професійної мудрості є шановні судді апеляційного суду у відставці, які залишаються для колективу зразком самовідданості професії, принциповості, людяності та високого рівня знань та досвіду.

Почесними грамотами Верховного Суду та пам’ятним знаком відзначені судді апеляційного суду у відставці Бугрик Володимир, Буженко Наталя, Вербицька Лариса, Жила Ігор, почесними грамотами Ради суддів України нагороджені судді апеляційного суду у відставці Шевцова Валентина, Черства Єлизавета, Колісниченко Андрій, Капітан Ірина.

За високий професіоналізм, значні досягнення у розвитку судової влади та багаторічну сумлінну працю  працівники апарату Херсонського апеляційного суду  були відзначені почесними грамотами РСУ та грамотами ДСА.

В теплій атмосфері, в піднесеному святковому настрої та з усмішками урочисті збори традиційно завершилися спільним фото на згадку. 

Джерело: Пресслужба ХАС
08.10.2021

Сьогодні
21 жовтня 2021

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація