МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Подаруй дитині свято: День Святого Миколая

 

До Дня працівників суду та напередодні Дня Святого Миколая судді 7ААС запросили вихованців із Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації до лялькового театру…

Ці діти потрапили у важкі життєві обставини, але це немає завадити їм отримати приємні емоції напередодні свята.

Найбільше чудес на новорічні свята чекають діти, тому для них і має бути створена феєрія свята. Ми запросили наших гостей до лялькового театру. Там на них чекала святкова програма «Я Святому Миколаю гостинно двері відчиняю» та вистава «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат».

Це було неймовірне дійство разом із улюбленцем усіх дітей - Святим Миколаєм. Дітки повеселились від душі: танцювали, співали, гралися. А лялькова вистава додала приємних вражень своїм захопливим  сюжетом і майстерним втіленням.

За традицією свята діти отримали подарунки, підготовлені 7ААС, однак наважливішим є те, що вони отримали справжнє свято. Їхні емоції були дуже промовисті. Діти раділи, веселились, у них горіли оченята. А ми тішились тим, що змогли реалізувати чудовий задум і подарувати святковий настрій.

Не тримаймо добрі справи у своїх думках, відпускаймо їх у життя. Бути помічниками Святого Миколая надзвичайно прекрасно!

Акція "Подаруй дитині свято" відбувається вже вдруге. Першого разу ми потішили вихованців Іванівської спеціалізованої школи напередодні Великодня, із ними ми розмальовували писанки.

Як усе відбувалось у відео  https://youtu.be/nFkoRHPsHaI 

Джерело: Прес-служба 7ААС
19.12.2021

Сьогодні
29 січня 2022

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація