МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Бойко визнав наявність ручних судів при Януковичі

 

Колишній віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко так активно під час ефіру захищав свого спільника Юрія Бакуліна, який до арешту очолював «Нафтогаз України», що не помітив, як фактично визнав ручне управління над судами під час своєї роботи в уряді.

Звинувачуючи нову владу в тому, що вони намагаються контролювати роботу суддів, Бойко спокійно стверджував про продовження такої практики, що можна розцінювати як публічне визнання політика.

«Його (Бакуліна - ред.) адвокат Валентина Теличенко розповіла, що система досі не змінилася. Судді все ще виконують чужі команди, просто тепер вказівки йдуть від інших людей. Суддя отримує чіткі команди, як йому діяти, кого і на скільки садити. Тобто судова система працює так само, як і працювала раніше», - спокійно розповідав Бойко.

Правда, Бойко чомусь не згадує, що займав високий пост в уряді, коли «судова система працювала за вказівкою», при цьому будучи віце-прем'єром він не боровся активно з таким свавіллям в країні.

Натомість Юрій Бойко переживає, що чесного екс-главу «Нафтогазу» затримали ні за що, бо він чесна людина і чиновник, який в життя і думки не мав красти гроші на підприємстві.

«Бакулін нікуди не тікав, оскільки його совість була чиста. Більш того, він був в опозиції до тодішньої влади і при ній проти нього було порушено чотири справи, оскільки він не погоджувався з позицією Курченко», - захистив казнокрада Бойко, в чию честь назвали сумно відомі «вишки Бойка».

Илья Скибинский

Джерело: uapress.info
04.04.2014

Сьогодні
08 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація