МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Закон про люстрацію суддів не діє – журналіст-криміналіст

 

Львівський журналіст-криміналіст Микола Савельєв переконаний, що сьогодні закон про люстрацію суддів – це фікція.

Про це журналіст, головний редактор газети «Ратуша» повідомив сьогодні під час прес-конференції «Люстрація: реальність, міф чи фарс», інформує кореспондент «Вголосу».

За словами журналіста, сьогодні не діє закон про люстрацію суддів. Микола Савельєв зазначив, що внаслідок зборів на місцях майже всі голови суддів позалишалися.

«Та й як може суддя,  який повністю залежний від свого голови,  на цих зборах виступити проти нього. Це нереально», – додав він.

Журналіст вважає, що потрібно або вносити якісь зміни в закон про люстрацію суддів, або сама люстрація суддів має бути під пильним контролем громадськості на місцях.

Як писав раніше «Вголос», 8 квітня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про відновлення довіри до судової системи України». За відповідний проект закону проголосували 234 народних депутатів.

Нагадаємо, що 14 квітня у Львівському апеляційному адміністративному суді відбулися збори суддів, на яких таємним голосуванням знову було обрано головою суддю Сергія Богаченка, який і до цього очолював ЛААС.

Джерело: vgolos.com.ua
16.04.2014

Сьогодні
10 грудня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація