МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді люстрували самі себе

 

Після того як Верховна Рада ухвалила Закон про відновлення довіри до суддів, усі голови судів були переведені у статус виконувачів обов’язків, а колективи судів таємним голосуванням мали обрати нових керівників.

Найпершими «відстрі­лялися» в міському суді. 11 квітня збори суддів знову обрали головою Миколу Герасимчука. Не поміняли й заступника, суддю Володимира Долю.

У Господарському суді Рівненської області виборчі збори розтягнулися аж на дві доби. У понеділок судді визначилися з процедурою виборів, провели таємне рейтингове голосування, а вже наступного дня своїм новим керівником обрали Вадима Торчинюка, а заступником – Євгена Павленка. До речі, Віктор Марач, який був змушений при цьому здати повноваження голови суду, претензій до новації не має.

А от в апеляційному господарському не оминули осоромитися. Як інформували у вівторок «Под­робности-ТВ», хтось із працівників цього суду повідомив журналістів і громадських активістів, що на посаді хочуть залишити старого керівника і, начебто, вже заготовили бюлетені, позначені, «де треба», галочками. Журналісти підняли на ноги всю обласну раду, відтак ті збори перенесли. А Юрію Дем’янчуку, т.в.о. головного судді, довелося ви­правдовуватися перед камерами та обіцяти громадськості провести виборчі збори не таємно, а відкрито, в присутності громадськості.

Чи зможе відверто образливий Закон про відновлення довіри до суддів додати сумління Феміді? Навряд. Адже виходить, що судді люструють самі себе. А ворон ворону, як відомо, око не виклює.

Сергій СНІСАРЕНКО

Джерело: 7d.rv.ua
17.04.2014

Сьогодні
10 грудня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація