МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Яценюк просить ВСУ провести обговорення нового законопроекту України про судоустрій та статус суддів

 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Верховного суду України з проханням провести обговорення нового проекту закону України про судоустрій та статус суддів. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні під час засідання Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми сьогодні просимо провести обговорення проекту закону України про судоустрій та статус суддів... Нам зараз треба напрацювати той проект закону ,який буде підтриманий парламентом, Президентом, в саме головне - буде сприйнятий народом України", - заявив Яценюк.

За його словами , перше, що буде містити цей законопроект - це гарантований доступ громадян до судочинства. "У нашо

му законопроекті ми пропонуємо, щоб сам суд направляв заяву до потрібного суду , якщо позивач помилився з підсудністю", - заявив Яценюк.

Друге, за його словами, - це відкритість та прозорість судового процесу , та можливість ведення не лише аудіо, але й відеофіксацію.

"Трете - ми пропонуємо започаткувати електронне правосуддя...  Ми пропонуємо в законі передбачити електронну можливість отримання документів та надсилання документів для формування єдиного реєстру", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, 25 вересня 2014 р. Президент України Петро Порошенко заявив, що вважає з усіх необхідних для України реформ головної - судову реформу.

Джерело: www.rbc.ua
13.10.2014

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація