МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Нардеп пропонує "імпортувати" суддів з-за кордону

 

Він пропонує для цієї категорії спростити процес отримання громадянства
Народний депутат Сергій Каплін у Верховній Раді нового скликання має намір ініціювати посилення відповідальності суддів. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Особисто я в Верховну Раду нового скликання, коли вона збереться, підготував і внесу правки, які ще посилять відповідальність, у тому числі суддів, згідно з законом про люстрацію, - заявив він і додав: - прийнятий закон надзвичайно м'який".

Крім того, Каплін пропонує імпортувати суддів в Україну. "Можна імпортувати суддів з-за кордону так само, як ми імпортуємо футбольних гравців та тренерів. Для цієї категорії спростити процес отримання громадянства", - зазначив він.

За словами політика, дуже багато представників діаспори з Австралії, Канади і Америки можуть працювати в Україні. "Фахівці, які отримали освіту в Колумбійському університеті, в кращих університетах світу, приїдуть рятувати країну так само, як вони приїжджали на Майдан", - підсумував Він.

Раніше глава Мін'юсту Павло Петренко заявив, що якщо судова влада не проведе люстрацію зараз, то незабаром її проведе народ.

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо, що Верховний Суд оскаржить в КСУ конституційність окремих положень закону про люстрацію.

Джерело: ua.112.ua
18.11.2014

Сьогодні
08 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація