МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді хочуть скасувати Майдан, а заодно і Революцію Гідності

 

Днями всіх притомних українців здивував Верховний Суд України, який попросив Конституційний Суд України «встановити конституційність» ухваленого Верховною Радою Закону «Про очищення влади».

Головний «контрреволюціонер», голова ВСУ Ярослав Романюк акцентував увагу на тому, що після набрання чинності Закону про люстрацію до нього звернулися судді кількох столичних судів, а також Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Звичайно ж звернулися, бо перші ж попадають під люстрацію. За словами пана Романюка, у своїх зверненнях судді зазначили, що норми Закону про люстрацію порушують їхні права і становлять загрозу для незалежноого правосуддя.

І що тут скажеш? Не бачити антидержавний та антилюдський стан судової системи може хіба незрячий. Нульова довіра, ненависть та ворожість українців до суддів та судової системи виникла не на порожньому місці. Тотальна корупція, продаж посад та справ, торгівля людськими долями - все це працює як конвеєр. Тому і вийшли люди на Майдан, щоб більше такого не було.

Ганьба такому Верховному Суду, який нехтує волю українців. Такі судді заслуговують на розпуск та повну люстрацію по самі… "помідори". Злочинна система почала самозахист. За ширмою процедур та штучних принципів вони хочуть сховати суддівську реформу, залишити суддів-поплічників комуністів та януковичів при судовій владі в надії на скорий реванш. Треба вимагати від влади рішучих кроків до кардинального оновлення суддівського корпусу. Дорогу молодим! У смітник корупціонерів та пристосуванців минулої влади!

Юрій Кміть

Джерело: galinfo.com.ua
20.11.2014

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація