МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Засуджений екс-суддя Зварич вимагає поновити його на посаді

 

У понеділок, 24 листопада, Львівський окружний адміністративний суд закінчив розгляд клопотань за позовом славнозвісного засівальника, екс-голови цього ж суду Ігоря Зварича, поданої ще 16 січня 2009 року, тож надалі справу вже розглядатимуть по суті.

Ігор Зварич наполягає на тому, що під час його звільнення було порушено процедуру. Зокрема, на посаду судді його призначили ще в радянський час, а звільнили з мотивів порушення присяги народові України, якої він не давав.

Зважаючи на це, він вимагає скасування постанови ВР від 18 грудня 2008 року, за якою його звільнили.

На наступне засідання, коли справу вже розглядатимуть по суті (2 грудня 2014 року), екс-суддя вимагав запросити як свідків тодішнього заступника генпрокурора Рината Кузьміна і голову комітету з питань правосуддя ВР Сергія Ківалова. Втім, суд відмовив.

«У поданні Кузьміна і в протоколі засідання депутатського комітету зазначені зовсім різні причини мого звільнення з посади судді. Крім того, мене не запросили на засідання ВР і я не мав можливості дати жодні пояснення. Тому своє звільнення вважаю політично мотивованим», – наголосив Ігор Зварич у відеоконференції зі суддями.

Як додав його адвокат Дмитро Гудима, зараз розгляд справи намагаються передати у Київ, з тих причин, що відповідач і треті сторони зареєстровані у столиці. Однак сам колишній суддя і його представник вважають, що це спроба «замнути» цю справу і винести потрібне, а не законне рішення.

Нагадаємо, у вересні 2011 року Ігоря Зварича за одержання хабарів та інші злочини засудили до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади судді та посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Оксана Лабойко

Джерело: zaxid.net
24.11.2014

Сьогодні
09 грудня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація