МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Черкасах хочуть люструвати суддів, які фабрикували кримінал проти майданівців

 

У Черкаському громадському люстраційному комітеті підготували заяви до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції. У полі зору активістів – судді, які в січні-лютому 2014 року виносили учасникам акцій протесту в Черкасах та випадковим городянам ухвали про тримання під вартою по сфабрикованим нашвидкуруч кримінальним провадженням. Майже всі ці “слуги Феміди” працюють досі, інформує Рідна Черкащина.

Це: Бурлака Оксана Володимирівна, суддя Канівського міськрайонного суду, Дубенець Михайло Іванович, суддя Канівського міськрайонного суду, Калашник Василь Павлович, суддя Смілянського міськрайонного суду, Мозгова Ольга Анатоліївна, суддя Золотоніського міськрайонного суду,Орленко Володимир Васильович, суддя Соснівського районного суду м. Черкаси, Синецька Людмила Андріївна, суддя Чорнобаївського районного суду, Цибра Неля Валентинівна, суддя Чорнобаївського районного суду, Чепурний Валерій Петрович, суддя Соснівського районного суду м. Черкаси.

“Сьогодні ми зібрали наявні у нас копії (1, 2) ухвал і підготували заяви до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції. Заяви символічно датовані 21 листопада, – йдеться в заяві на офіційній сторінці люстраційного комітету у фейсбуці. - Питання тільки – чи ми когось не забули? Бо ухвали черкаських суддів про тримання активістів під вартою відсутні в реєстрі, а не по всім постраждалим вдалося зібрати копії… Будемо вдячні за підказки!”.

Джерело: provce.ck.ua
24.11.2014

Сьогодні
09 грудня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація