МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Бізнес поставив "двійку" українській судовій системі

 

Оцінки підприємців залишаються низькими, але пішли вгору

Довіра бізнесу до судової системи України перебуває на рівні двох балів із п'яти можливих. Про це свідчить щорічне дослідження Європейської бізнес-асоціації.

Показник судового індексу ЄБА цього року сягнув 2,21 бала, торік він був трішки нижчим - 2,02 бала. Цей індекс складається з трьох рівнозначних компонентів: довіра керівників компаній до судової системи, оцінка неупередженості та об'єктивності судів з боку юристів компаній і середня оцінка організації та діяльності судової системи.

"Ключові складові індексу вказують на те, що оцінки української системи правосуддя залишаються низькими. Але якщо порівнювати з 2013 роком, відстежується тенденція до зростання цих показників", - зазначають в ЄБА.

Дослідження асоціації охопило 121 керівника та 106 юристів із компаній-членів ЄБА, його провели в третьому кварталі 2014 року.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вважає, що судова реформа є головною серед тих восьми, які він задумав провести як президент. У це число входять також антикорупційна реформа, оновлення влади та бюрократичного апарату, реформа правоохоронних органів, децентралізація і реформа державного управління, податкова реформа, дерегуляція підприємництва, реформа системи безпеки і оборони.

Джерело: ukr.lb.ua
28.11.2014

Сьогодні
09 грудня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація