МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В українських судах досі працюють відомі корупціонери

 

Без поступальної, але рішучої переатестації або заміни суддів будь-яка антикорупційна діяльність не має жодного сенсу.

Про це пише у Facebook український політолог Сергій Таран, інформує Galnet.

«Якби з таким самим пафосом президент і парламент реформували би судову владу як зараз – відкрито і урочисто - обирають голову Антикорупційного бюро, то може в роботи у того бюро вже майже б не лишилось», — написав він.

«У Києво-Святошинського районному суді, наприклад, досі іменем України працюють судді – Ю. Бурбела, який засудив «васильківський терористів» на 6 років за намір зруйнувати пам’ятник Леніна, та В.Лисенко, який забирав права у автомайданівців та поїздки на Межигір’я. Це вони потім судитимуть корупціонерів, викритих Антикорупційним бюро? Чи наявність таких суддів, призначених за всевладдя Януковича- Ківалова- Портнова, лише нещастя одного Києво-Святошинського суду?», — додав С.Таран.

«Проблема в тому, що коаліційна угода не дає чіткого уявлення коли відбудеться судова реформа в країні і як саме. У тексті угоди нібито вказаний 2-ий квартал 2015. Без негайної заміни суддівського корпусу урочисті вибори голови Антикорупційного бюро – це кадровий конкурс на Цапа-відбувайла, на якого вже через півроку повісять всі гріхи чому не відбувається рішуча боротьба з корупцією. А Україна так і залишиться унікальною країною, де всі знають що корупція досі усюди, але прізвища жодного (жодного!) корупціонера нинішньої влади так ніхто і не почув»,—написав С.Таран.

Джерело: galnet.org
12.01.2015

Сьогодні
08 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація