МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Законопроект щодо судової реформи потребує доопрацювання, — експерти

 

Президентський законопроект "Про забезпечення права на справедливий суд" потребує доопрацювання в комітетах, переконані експерти.

На думку фахівців, документ розроблений Радою з питань судової реформи при Адміністрації Президента не викликає довіри ані у самих суддів, ані у звичайних українців.

72% суддів, тобто більшість суддів висловлюються за те, щоб першочерговим завданням судової реформи має бути усунення політичного впливу президента і парламенту. Як ви думаєте, кому найменше довіряють серед осіб, хто мав би призначати суддів? — Президенту України, — сказав заступник голови правління Центру політико-правових реформ Роман Куйбіда.

Не довіряють президентському законопроекту і самі парламентарі. Хоча в Адміністрації глави держави запевняють, що ні про яке розширення повноважень не йдеться.

Альтернативний законопроект про судову реформу у парламенті зареєстровано ще місяць тому. Його розробили депутати від фракції "Об’єднання "Самопоміч". Аби не влаштовувати протистояння, вони запропонували створити компромісний варіант.

Нагадаємо, законопроекти щодо реформи судової системи Верховна Рада планує розглянути завтра, 13 січня.

Джерело: 24tv.ua
12.01.2015

Сьогодні
12 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація