МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Геращенко: Закон про право на справедливий суд доопрацюють за участі експертів та активістів

 

До другого читання закон про забезпечення права на справедливий суд буде доопрацьований разом з експертами та представниками громадянського суспільства, заявила народний депутат Ірина Геращенко.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на прес-службу «Блоку Петра Порошенка».

«Для нас є дуже важливим той факт, що в Україні розпочалася справжня судова реформа. Боротьби з корупцією та покарання винних за неправомірні рішення під час революції гідності не буде доти, доки у нас не буде справедливих судів, а судді не перестануть бути закритою кастою. Дуже важливо, що ухвалені законопроекти дають розуміння того, як має працювати судова система», – наголосила І.Геращенко.

Депутат наголосила, що при комітеті з питань правосуддя працюватиме робоча група, до якої увійдуть представники громадянського суспільства, експерти, народні депутати, які доопрацюють законопроект для ухвалення єдиного закону в другому читанні.

За словами І.Геращенко, головним у законі має бути визначена відповідальність суддів у випадку ухвалення неправомірного рішення з подальшим закріпленням цих норм у Конституції.

Джерело: galnet.org
13.01.2015

Сьогодні
15 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація