МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Найбільш «обдаровані» чиновники в Україні: заступник генпрокурора, судді та головний контролер ліків

 

Яким би чудовим не був ваш подарунок від діда Мороза, є люди яких він любить набагато більше. Наприкінці 2014 року всі чиновники почали заповнювати декларації про доходи за попередній рік. У деклараціях, окрім заробітної платні, доходів від підприємництва чи банківських депозитів, є графа – дарунки. За допомогою волонтерів Канцелярської сотні ми склали невеличкий рейтинг найбільш обдарованих чиновників за аналізом 3,5 тисяч декларацій.

Про це ідеться у програмі журналістських розслідувань «Наші гроші» (щовівторка о 22:35 на телеканалі ZIK).

Суддя Вищого господарського суду Геннадій Кравчук наколядував мільйон двісті тисяч гривень. Його колезі з окружного адмінсуду Києва Петру Ковзелю надарували трохи більше мільйона. Четверте та п’яте місце в рейтингу.  

Третє місце. В родині працівниці Мінюсту Світлани Колишко під ялинкою з’явились півтора мільйони гривень. Пані Світлана очолює департамент міжнародного співробітництва. 

Дуже гарно поводився і голова Служби з контролю за ліками Михайло Пасічник. В його родини дарунки та призи склали майже 2 мільйони гривень.

Найкращим хлопчиком, за версією діда Мороза, став заступник генерального прокурора Олег Бачун. Дарунки та призи в його декларації становлять майже 6 мільйонів гривень. При тому що дохід з професійної діяльності – лише 19 тисяч. Та кількадесят тисяч гривень – прибутки від оренди. Як би заступник генпрокурора із родиною вижив без дарунків – уявити важко.

Джерело: zik.ua
14.01.2015

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація