МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У президентському варіанті судової реформи містяться елементи контролю Глави держави над суддями, — Андрій Помазанов

 

Законопроект щодо судової реформи, розроблений експертною групою при Президенті, містить елементи контролю судової влади Главою держави, заявив депутат Верховної Ради від фракції «Народний фронт», член профільного Комітету з питань правової політики та правосуддя Андрій Помазанов.

Виступаючи в прямому ефірі програми «Сьогодні про головне» на телеканалі «ТВі» у вівторок, 13 січня, депутат повідомив, що над законопроектом, який називають президентським, працювала група фахівців та експертів, більшість з яких є представниками судової влади. «Дійсно, вони хотіли внести до документа ті положення, які є вигідними саме для них. Можливо, хтось хотів внести деякі елементи контролю судової влади», — зазначив Андрій Помазанов.

«Якщо продивитись цей документ, видно, що там є майже жорсткий контроль Президента над суддями. Хто безпосередньо вкладав такі думки у вуха експертної ради, яку було створено при Президенті, мені невідомо, але, на жаль, вони працювали в цьому напрямку», — додав представник «Народного фронту».

Коментуючи альтернативний законопроект судової реформи, Андрій Помазанов повідомив, що документ створювався на основі проекту, розробленого в Міністерстві юстиції України. «Він відрізняється від президентського в деяких моментах, які є досить концептуальними. Це і система загальних судів, і дисциплінарна відповідальність, і деякі інші моменти», — пояснив депутат.

«На базі профільного комітету буде створено робочу групу, яка працюватиме над глобальним об`єднанням цих законопроектів в один, який, сподіваюся, можна буде назвати законом про справедливий суд», — резюмував Андрій Помазанов. 

Джерело: nfront.org.ua
14.01.2015

Сьогодні
15 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація