МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Нищівна критика Порошенка за недоторканність

 

Політолог Юрій Палійчук пояснює, чим відрізняється лідер нації від президента пострадянської республіки. "Лідер нації вносить на розгляд парламенту питання про позбавлення себе недоторканості і пропонує депутатам зробити те ж саме з собою, або діяти як совість дозволяє. Але починає з себе", - вважає він. "А пострадянський президент вносить в парламент законопроект про зняття недоторканості лише з депутатів, і ніби-то трохи з суддів, під виглядом "нехай ці лохи лиш попробують не проголосувати", - пише він у своєму Facebook.

"Ми голосуємо "за", але: чому не змінюється стаття 105 про недоторканність президента? Чи ми справді за рівність усіх перед законом?", - запитав під час виступу у парламенті народний депутат зі «Свободи» Андрій Іллєнко.

Нестор Шуфрич з «Опозиційного блоку» також закаликав гаранта до чоловічого вчинка: "Що змінилося в принципах? Ви ж обіцяли, будучи в опозиції, зняти недоторканність і з президента! Порошенко мав і про себе не забути! Це був би чоловічий вчинок. Будьмо відверті перед собою й зробімо це!".

А лідер фрації Радикальної партії Олег Ляшко взагалі закликав розглянути закон про імпічмент: "Зняття суддівської недоторканності немає, бо на її зняття має давати згоду Вища рада суддів, яка уже рік не працює. Щодо недоторканності президента. Треба на новій сесії невідкладно розглянути законопроект про імпічмент президента! Якщо президент вчиняє злочини - це не про Порошенка, він злочини не вчиняє - щоб він відповідав не на Майдані, а по закону".

Нагадаємо, сьогодні вранці президент України Петро Порошенко на зустрічі з лідерами фракцій Верховної Ради виступив із ініціативою скасувати депутатську недоторканність і обмежити недоторканність суддів. А вже о 13.00 Верховна Рада підтримала історичне рішення про скасування недоторканності нардепів та суддів.

Джерело: fakty.ictv.ua
16.01.2015

Сьогодні
26 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація