МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Прокуратура за рік звинуватила 17 суддів у корупції

 

Органи прокуратури спільно з Службою безпеки та Міністерством внутрішніх справ за минулий рік звинуватили 17 суддів у корупції, стосовно ще 14 тривають досудові розслідування.

"Загалом упродовж 2014 року слідчими органів прокуратури до суду направлено 16 обвинувальних актів стосовно 17 суддів", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Повідомляють, що на даний час здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно 14 суддів, чотирьом з яких повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних корупційних правопорушень, пов’язаних з одержанням неправомірної вигоди.

Зокрема, розслідуються факти вимагання суддями Вищого господарського суду України хабара в сумі 500 тис. фунтів стерлінгів та за фактом одержання суддями апеляційного суду м. Києва неправомірної вигоди в розмірі $800 тис. за неправосудні рішення на користь злочинної організації бізнесмена Сергія Курченка та інших.

Також повідомляють про 62 оскаржених незаконних судових рішень, які завдали значних економічних збитків державі та пов’язані з незаконним поглинанням підприємств, установ, організацій.

Джерело: www.theinsider.ua
27.01.2015

Сьогодні
26 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація