МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Представники Партії регіонів досі керують суддями в Україні - нардеп

 

На сьогодні судова реформа в Україні ще не має позитивних результатів, крім того, досі існує вплив на суддів з боку представників Партії регіонів. Таку думку висловив народний депутат Вадим Денисенко, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.

"Сьогодні варто враховувати, що керування суддями з боку представників Партії регіонів нікуди не поділося", – зазначив народний депутат, коментуючи судові процеси над суддями сумнозвісного Печерського суду – Віктором Кицюком, Оксаною Царевич та Сергієм Вовком.

Після відмови Голосіївським районним судом Києва у задоволенні клопотання прокуратури про обрання Вовку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою В.Денисенко передбачає, що таке ж рішення може бути і щодо суддів Кицюка та Царевич.

"З високою часткою ймовірності щодо них буде ухвалено таке ж рішення, що і щодо Вовка. Більше того, потрібно враховувати кругову поруку суддів. І вийти з цієї кругової поруки можна лише одним способом – "гільйотиною". Тобто всі дев’ять тисяч суддів повинні піти у відставку. Якщо ми до цього не прийдемо, то у нас будуть половинчасті рішення і реальної судової реформи у нас не буде в принципі", – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, Голосіївський районний суд Києва відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання про застосування до судді Печерського райсуду Сергія Вовка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а тільки зобов'язала його з'являтися за першої необхідності до слідчого і суду. Таке рішення оголосила слідчий суддя Оксана Мірошниченко.

Ольга Жалдак

Джерело: www.unn.com.ua
09.03.2015

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація