МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Слідчий прокуратури відмовився бути свідком у справі судді О.Царевич

 

Слідчий столичної прокуратури Володимир Іванцов відмовився бути свідком у справі щодо обрання запобіжного заходу для судді Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич, повідомляє кореспондент УНН.

В.Іванцов свою відмову мотивував тим, що законодавство забороняє залучати слідчих у якості свідків. На думку слідчого, захист таким чином хоче виключити його із розслідування даного кримінального провадження.

Зазначимо, у вівторок, 10 березня, на початку судового засідання стороню захисту О.Царевич було заявлено клопотання про виклик у якості свідків двох слідчих: Ярослава Карлащука та Володимира Іванцова. Суддя Вінницького суду Олександр Олійник задовольнив це клопотання частково й дозволив залучити у якості свідка лише Володимира Іванцова.

Однак після того, як слідчий столичної прокуратури Володимир Іванцов аргументував своє не бажання бути свідком у цій справі, суддя О.Олійник відмовився задовольнити клопотання сторони захисту.

Так Олександр Олійник заявив, що визнає свою помилку, щодо дозволу залучити слідчого В.Іванцова у якості свідка, адже законодавство це суворо регламентує. Тому клопотання відмовися задовольняти. Однак дав дозвіл задати слідчому питання захисникам О.Царевич.

Водночас, сторона захисту заявила, що небажання В.Іванцова давати сідчення у судовому засіданні свідчить лише про його упереженість.

Зазначимо, 4 березня Верховна Рада надала згоду на затримання та арешт суддів Оксани Царевич, Сергія Вовка та Віктора Кицюка.

Суддя Печерського районного суду міста Києва О.Царевич підозрюється у тому, що вона, зловживаючи службовим становищем, навмисно порушуючи вимоги закону, постановила завідомо неправосудні рішення у справах про адміністративне правопорушення стосовно активістів Автомайдану та в інших справах. Таким чином, незаконно притягнула до адміністративної відповідальності декілька осіб у січні минулого року.

Галина Баран

Джерело: www.unn.com.ua
10.03.2015

Сьогодні
04 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація