МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Захист судді Царевич протестуватиме проти електронного браслету

 

Обвинуваченій Царечив подарували браслет - електронний. Вінницкий міський суд обрав такий запобіжний захід для неї. Юридичною мовою - особисті зобов'язання - терміном на 2 місяці.

Клопотання прокуратури - утримання Царевич під вартою - було відхилено. Суд вирішив, що сторона обвинувачення не надала достатньо доказів, що у результаті досудового слідства Царевич може тиснути на свідків і постраждалих а також знищувати докази. Браслет одягнуть Царевич як тільки вона повернеться з Вінниці і Київ.

Захист збирається подавати апеляцію. Нагадаю суддю печерського суду обвинувачують у неправосудних рішення щодо учасників "Автомайдану" ухвалених нею рік тому.

"Якщо воно буде недостатнім буде застосовано більш жорсткі засоби контролю. Зараз обов'язок буде покладено на райвідділом за місцем проживання. Досудове розслідування продовжується ми збираємо додаткові докази", - говорить слідчий Володимир Іванцов.

"Я вважаю абсолютно неадекватними застосовуючи особисте зобов'язання застосовувати браслет", - вважає адвокат Юрій Сухов.

Джерело: podrobnosti.ua
11.03.2015

Сьогодні
08 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація