МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВККС розглядатиме скаргу на незручного черкаського суддю

 

У вівторок, 14 квітня, Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) розглядатиме скаргу ТОВ "Канівське лівобережне мисливське господарство" стосовно судді апеляційного суду Черкаської області Сергія Бондаренка.

Про це повідомляє офіційна сторінка Комісії, інформує Центр інформації про права людини

Нагадаємо, суддя Сергій Бондаренко звинувачує керівництво Апеляційного суду у тривалих та систематичних втручаннях керівництва в його роботу як судді. 

5 грудня 2013 року Сергій Бондаренко у колегії суддів розглядав справу ТОВ “Канівське лівобережне мисливське господарство”, яке надіслало позовну заяву до СБУ, Головного слідчого управління МВС та прокуратури про звільення майна з-під арешту. Правоохоронці арештували майно підприємства, бо 22% статутного капіталу належать людині, причетній у  розкраданні “Родовід Банку”.

Суддя Сергій Бондаренко стверджує, що після першого засідання голова суду Володимир Бабенко давав вказівки двом іншим суддям, аби рішення було на користь ТОВ “Канівського лівобережного мисливського господарства”

 “Коли 6 лютого 2014 року справа знову розглядалась в апеляційному суді, то більшість голосувала проти мене. У мене лишається право окремої думки, я його застосовую, оскільки, на мій погляд, при тих обставинах, які там були, апеляційний суд виніс явно незаконну ухвалу”, - каже Сергій Бондаренко.

 Вищий спеціалізований суд України, ухвалюючи нове рішення на користь держави, послуговувався правовою позицією судді Сергія Бондаренка.

Підприємство надіслало скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії через перевищення термінів розгляду справи на 15 днів. Сергій Бондаренко на судовому засіданні в Олександрівському районному суді заявив, що справа підприємства надіслалась до першої інстанції на дооформлення.

Джерело: novyny.cherkasy.ua
14.04.2015

Сьогодні
08 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація