МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді Рівненського окружного адмінсуду одноголосно залишили керівника на посаді

 

Сьогодні, 16 квітня, відбулися збори суддів Рівненського окружного адміністративного суду, де обирали голову суду. Одноголосним рішенням у 14 голосів з 14 присутніх Василь Шарапа залишився у кріслі очільника суду.

З 16 суддів окружного адміністративного на зборах були 14. Двоє, у яких закінчилися повноваження, перебувають на лікарняному.

Висування кандидатур по суті не відбувалося, а в бюлетень для таємного голосування внесли усіх суддів суду, за виключенням тих, чиї повноваження закінчились або закінчуються. Отож варіантів вибору було 13. Попри це усі присутні судді поставили відмітки виключно біля прізвища голови суду Василя Шарапи. Таким чином пан Шарапа обійматиме крісло голови суду найближчі два роки, згідно із законом.

Через відсутність конкуренції вибори голови виглядали суто формальністю.

На відміну від Рівненського міського та апеляційного судів, на сайті адмінсуду розмістили повідомлення про проведення зборів. Не було і ніяких натяків на перешкоджання чи заборону зйомки процесу журналістами, як це відбувалося у Господарському суді.

Нагадуємо, що у Рівному проходять вибори голів судів. П`ять судів міста вже обрали керівників, на черзі останній – Рівненський районний суд. Поки що вибори не змінили керівництво ні в одному із судів Рівного.

Дмитро Бондар

Джерело: 4vlada.com
16.04.2015

Читайте також:

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація