МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Бердичівського суддю знову підозрюють в корупції

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів задовольнила клопотання Генерального прокурора України Віктора Шокіна щодо відсторонення шістьох суддів від виконання своїх обов’язків. Серед них – суддя Бердичівського міськрайонного суду Олександр Дубцов, його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень.

“Вища кваліфікаційна комісія суддів України на засіданні 15 квітня розглянула і задовольнила клопотання Генерального прокурора України Віктора Шокіна про відсторонення суддів Уманського міськрайонного суду Черкаської області Горячковською Л.В. та Іванова А.А., Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Дубцова О.В., Обухівського районного суду Київської області Мостового Р.П., Солом’янського районного суду м. Київ Кушнір С.І. та Вінницького міського суду Вінницької області Барьяка А.С. від займаних посад у зв’язку з їх притягненням до кримінальної відповідальності”, – йдеться в повідомленні пресс-служби Генпрокуратури.

Олександра Дубова вже не в перше відсторонюють від виконання обов’язків.
У 2012 році суддя відпустив на волю організатора поставки героїну.
У зв’язку з відкритим кримінальним провадженням за статтею хабарництва у 2013 році Дубцов був двічі відсторонений від посади, щоразу терміном на 2 місяці.

У 2014 році суддю Дубцова ВККСу знову на 2 місяці відсторонила від виконання обов’язків у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Джерело: zhitomirinfo.cinfoo.com
20.04.2015

Читайте також:

 

Сьогодні
26 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація