МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Шокін відсторонив від посади суддю з Вінниці

 

За клопотанням генпрокурора Віктора Шокіна тимчасово відсторонили від посад шість суддів у зв’язку з їх притягненням до кримінальної відповідальності, Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури. 

Серед суддів, яких відсторонено є й суддя Вінницького міського суду Вінницької області Анатолій Бар’як. Йому інкимінують отримання неправомірної вигоди. А затримали вінницького суддю ще у жовтні 2014 року під час спецоперації СБУ і Генпрокуратури. Весь цей час суддя працював. 

Крім нього, від служби відсторонені судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Горячківська та Іванов, Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Дубцов, Обухівського районного суду Київської області Мостовий, Солом’янського районного суду Києва Кушнір. 

За даними ГПУ, Кушнір підозрюється у винесенні неправосудного вироку з корисливих мотивів чи особистих інтересів, усі інші судді – у отриманні або вимозі хабара.

Джерело: vn.presspoint.in.ua
20.04.2015

Сьогодні
26 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація