МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Голова Апеляційного суду Києва заявив, що готовий дати свідчення у ВР

 

Голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко заявив про готовність дати докладні свідчення в парламенті, якщо голова Генеральної прокуратури України Віктор Шокін внесе у Верховну Раду відповідне надання. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає УНН.

"Генпрокурор сказав, ніби я відмовлявся давати якісь свідчення і пояснення. Такого не було, я давав письмові заперечення. Жодних усних свідчень і мого допиту не було взагалі, і ніхто мені цього не пропонував. Більше того, зараз мій статус не дозволяє, щоб мене допитували. Зараз Генпрокурор погрожує, що внесе відповідне клопотання до Верховної Ради України, якщо є для цього підстави, нехай вносить і нехай доводить", - відзначив А.Чернушенко.

Голова Апеляційного суду зазначив, що не має наміру "тікати" з України: "По-перше, мені нікуди тікати. А, по-друге, немає ніяких таких намірів і готовий у ВР більше докладно свідчити і розповідати, чому я так стверджую, чому це замовна справа".

Нагадаємо, що під час обшуку у голови Апеляційного суду Києва знайшли 6,5 тис. доларів.

Тоня Туманова

Джерело: www.unn.com.ua
22.06.2015

 

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація