МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Голова міського суду не підтримує рішення судді у справі Гасимова проти Анушкевичуса

 

Івано-Франківський міський суд не підтримав суддю, яка "віддала" озеро підприємцю.

Про це сьогодні на брифінгу розповів голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк.

"Це рішення окремої судді. Воно не відображає точку зору абсолютної більшості суддів Івано-Франківського міського суду, які є мешканцями цього міста. Я теж є мешканцем Івано-Франківська. І маю абсолютно іншу позицію як громадянин. І я маю великі сумніви щодо правової сторони цього рішення", – зазначив Антоняк.

Він також додав, що сам не розглядав справу, тому не може коментувати мотив такого рішення судді.

 

Як повідомляв КУРС, вчора завершився розгляд справи за позовом колишнього підприємця, депутата Івано-Франківської міської ради Ріяфета Гасимова до міського голови Віктора Анушкевичуса. Суддя ухвалила передати землю підприємцю для завершення будівництва.

А громадський активіст Анатолій Мицкан написав у соцмережі, що судді "хочуть зберегти обличчя" у справі щодо забудови біля міського озера.

"Ну що ж, друзі. Не все так погано в Данському королівстві. Мав щойно розмову з головою Івано-Франківського міського суду Антоняком Тарасом Михайловичем. І, що приємно, ініціював цю зустріч пан Антоняк! Чому на цьому наголошую: судова система здатна іти на діалог з громадськістю! І це дуже добрий знак! Так от, розмова була про "цікаве" рішення судді Мелещенко щодо Ріяфета Гасимова та міського озера. Головний лейтмотив: "це було рішення окремої судді, яке здивувало загал суддів міського суду. Це аж ніяк не позиція міського суду". 
Пан Антоняк, як було видно з розмови, усвідомлює, що дана справа не зі списку звичайних. Вона набула розголосу, а тому слід було би на це зважати. Пан Антоняк наголосив, що не хоче, аби рішення суду стали причиною заворушень і щоб через це постраждали люди.
Одним словом, суддівський загал хоче зберегти обличчя і готовий до відкритості та спілкування як з громадськістю, так і з пресою", – написав Мицкан.

Джерело: kurs.if.ua
23.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація