МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Вища судова комісія винесла попередження судді, активістку, що оштрафувала, за критику Партії регіонів

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України прийняла рішення застосувати дисциплінарне стягнення у вигляді попередження судді Новобугского районного суду Миколаївської області Наталії Васильченко.

Про це повідомили в прес - службі ВККС.

Рішення було прийняте на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії 23 червня, де розглядалося питання відносно притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, що напередодні виборів до парламенту в 2012 році Новобугский районний суд у складі судді Васильченко визнав пенсіонерку Ольгу Репихович винною в здійсненні адміністративного правопорушення і засудив до штрафу  у 510 гривен за те, що вона на зустрічі депутатів Миколаївської обласної ради з жителями міста закликала не голосувати за Партію регіонів.

Проте пізніше Апеляційний суд Миколаївської області відмінив рішення Новобугского районного суду і тим самим виправдав Репихович  «за відсутність в її діях складу правопорушення».

Як повідомлялося раніше голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко вніс пропозиція про звільнення Васильченко за порушення присяги, але пізніше ВРЮ відмовився звернутися до Верховної Раде з проханням звільнити суддю Наталію Васильченко.

Пізніше за Васильченко була призначена главою Новобугского районного суду. 

Нагадаємо також, що журналіст видання «Злочинності.НІ» Алена Мельникова подала скаргу у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на суддю Центрального районного суду Ніколаєва Владимира Алейникова стосовно його неправомірної поведінки в суді. 

Джерело: news.pn
24.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація