МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Тернополяни судам не вірять

 

Тернополяни судам не вірять. Найперше українському судочинству не довіряють через корупцію, так кажуть люди на вулицях Тернополя. Жоден з опитаних не сказав, що судова система діє справедливо.

– Я взагалі судам ніяким, ні українським, ні ніяким я не довіряю. – Чому так? – Тому що де є суди – там і корупція, це так як правило. Немає значення, чи це український суд, чи це другий суд. Практично це однозначно.

 
– Українським судам я не дуже довіряю того що зараз корупція, гроші беруть і я не вірю, що вони можуть правильно судити. Треба поставити правильних людей, ну, перевірених людей які правильну будуть судити, не будуть брати гроші.

– Ні, не довіряю, тому що вони беруть, вони можуть брати гроші. // Припинити хабарництво і, можливо, підняти зарплату суддям.

– Ні, не довіряю. – Чому? – Тому що всі продажні, в нас нема справедливості. Не було і не буде. // Мабуть кожна людина повинна змінити отуто в себе (показує на мозги). Якщо кожен громадянин буде відповідальний і добросовісний, то в нас буде все в порядку.

– Суддя і всі суди повинні бути такі самі, як любий громадянин. Ніякого імунітету, ніякої захищенності. Якщо він знає, що він зробив помилку, його в буцигарню і на тому всьо закінчиться. Тоді він буде знати, що він ткий самий доторканий як і всі.

Джерело: tv4.te.ua
24.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація