МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суддям КСУ не вручали повідомлення про підозру у межах провадження про узурпацію влади В. Януковичем

 

Суддям Конституційного суду України не вручали повідомлення про підозру в межах розслідування криміналнього провадження про узурпацію влади колишнім президентом Віктором Януковичем, їх допитували у СБУ як свідків. Про це повідомили УНН у прес-службі КСУ.

“Діючі судді Конституційного Суду України, в тому числі голова Конституційного Суду України Юрій Баулін, в ході зазначеного розслідування, були допитані як свідки слідчим Служби безпеки України. Наголошуємо, що повідомлень про підозру суддям Конституційного Суду України, в тому числі колишнім суддям, не здійснювалося. Судді були допитані як свідки, а не підозрювані”, — зазначили у суді.

У КСУ також поінформували, що відповідно до пункту 3 частини першої статті 481 Кримінального процесуального кодексу України письмове повідомлення про підозру судді Конституційного Суду України, професійному судді здійснюється Генеральним прокурором України або його заступником.

Як повідомляв УНН, Служба безпеки України допитала голову Конституційного суду України як свідка у межах кримінального провадження щодо узурпації влади колишнім президентом України Віктором Януковичем.

Олександр Сивачук

Джерело: www.unn.com.ua
25.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація