МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Всі судові рішення викладуть в інтернет

 

Навіть якщо суд був закритим, рішення вноситься до реєстру, а суть рішення буде зрозуміла.

У судовій системі – зміни. Кабмін прийняв постанову, що тепер всі без винятку рішення судів вносяться до Єдиного реєстру судових рішень, який, у свою чергу, доступний будь-якому користувачеві інтернету – www.reyestr.court.gov.ua.

До недавніх пір в цей реєстр не вносилися судові рішення, що стосувалися держтаємниці. Тепер, навіть якщо суд був закритим, рішення вноситься до реєстру, секретна інформація не оприлюднюється, але суть рішення буде зрозуміла.

Крім того, ще одна ключова зміна – електронні копії судових рішень повинні надсилатися суддями або працівниками суду адміністратору реєстру не пізніше ніж на наступний день після затвердження самого рішення або після того, як буде складено його повний текст. До цього чітко не були прописані терміни відправлення копій, і рішення суду виникало на сайті, наприклад, через місяць після того, як було прийнято. Крім того, до рішень дозволили долучати т. зв. "думки суддів" – резюме процесу від особи судді. "Тепер на основі рішення і "думок" люди зможуть скласти "досьє" будь-якого судді", – каже адвокат Олександр Плахотнюк.

Джерело: ukr.segodnya.ua
25.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація