МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Леонід Ємець: Потрібно змінити суддів, які прийшли на свої посади за хабарі (відео)

 

Протягом найближчих місяців, після проведення переатестації суддівського корпусу, можна буде побачити результати реформи судової системи.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт», перший заступник голови Комітету з питань судочинства і правової політики Леонід Ємець у четвер в ефірі телеканалу «1+1».

«Усі законодавчі питання судової реформи вже врегульовано, і тепер треба все те, що написано в законах, виконати якісно, щоб був ефект», - наголосив він.

За словами Ємця, зміни самої судової системи виявилися недостатніми, і тепер необхідно змінити суддів, які прийшли на свої посади за хабарі.

«Ми давали суддям право оновити своє керівництво – вони ним не скористались, ми проводили люстрацію – вони заблокували її всередині своєї ж судової системи. Верховний Суд звернувся до Конституційного і не дозволив провести люстрацію ані в себе, ані в інших судах», - сказав представник «Народного фронту».

Леонід Ємець повідомив, що парламентський Комітет з питань судочинства і правової політики рекомендуватиме Верховній Раді задовольнити подання Генеральної прокуратури на арешт голови Апеляційного суду міста Києва.

«Те, що показували по телебаченню, як у нього, вибачте, гроші з мантії випадають – це ганьба для всієї судової системи та для роботи, яку ми робимо задля відновлення довіри до судової влади. Це – чіткий доказ того, що тих механізмів, які ми сьогодні застосовуємо для цього, недостатньо», - заявив народний депутат.

Леонід Ємець зазначив, що переатестація суддів буде проводитися новою Вищою кваліфікаційною комісією суддів, новою Вищою радою юстиції, в яких законодавчо заборонили обіймати посади особам, які працювали в цих структурах раніше. 

«Працівники цих комісій пройшли процедуру відбору за участю медіа, експертів, спеціалістів. Дуже сподіваюся, що ці органи виправдають покладену на них високу довіру – це сьогодні їхня зона відповідальності», - резюмував він.

Джерело: nfront.org.ua
26.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація