МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суддя Чернушенко поскаржився на "розбійні" обшуки та втік від журналістів

 

Під Києвом засідає Рада суддів України.

Ситуацію навколо столичного Апеляційного суду вирішують у найвищих суддівських колах. Під Києвом у містечку Пуща-Водиця Рада суддів України думає, як вгамувати резонансний скандал, повідомляє ТСН.День.

Найпершим питанням розглядали ситуацію в Апеляційному суді – з проханням про розгляд цього питання виступили самі судді цієї установи, щоправда підписались під зверненням лише половина колективу.

Судді у листі описали, який дискомфорт вони пережили через обшук Чернушенка, що вони не могли вільно ходити установою і працювати. Прозвучала фраза, що судді хочуть вибачень від СБУ за принесений дискомфорт.

Голова Апеляційного суду Антон Чернушенко скаржився, що під час обшуку у них вилучили сервери, поламали деякі речі. Свій обшук називає "політичним замовленням". Скаржиться не тільки на обшук у кабінеті, а й на обшук вдома.

"Їдуть за 140 кілометрів від Києва, де у мене дача на ділянці, яку я за 19 тисяч гривень у сільради купив. Їдуть і роблять там обшук, як розбійний напад. Ключі у голови сільради не отримали, автомобілем зачепили і все вирвали", - каже Чернушенко.

Рада суддів формулює свої вимоги та претензії у документ, а Чернушенко вже поїхав з засідання, не дочекавшись кінця. Від журналістів голова Апеляційного суду йшов, не відповідав на запитання, навіть звернув у ліс, щоб до нього не чіплялись із запитаннями.

Нагадаємо, у Мережі опублікували скандальне SMS-листування голови Апеляційного суду Києва.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Джерело: tsn.ua
26.06.2015

Сьогодні
19 січня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація