МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Апеляційний суд в Ужгороді, замість реального, призначив Богданові Пилипіву умовний термін

 

Рішення щодо зміни міри покарання добровольцю, учаснику міліцейської провокації під УСБУ, вчиненої «з благословіння» тодішнього начальника УМВС в області Сергія Шаранича, було винесене сьогодні колегією суддів апеляційного суду Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у січні 2015 року Ужгородський міськрайонний суд, після кількамісячного розгляду справи за фактом стрілянини під будівлею УСБУ, присудив добровольцю, який послідовно жорстко опонував тодішньому начальнику обласної міліції Сергію Шараничу, 4 роки реального терміну ув’язнення. Побратимам Богдана Пилипіва, разом з тим, суд визначив за покарання умовні терміни.

Рішення щодо відправки мобілізованого добровольця до в’язниці суд виніс попри численні прогалини у лінії звинувачення, не зважаючи на явні та прозорі фальшування справи та її замовний характер, всупереч усім невідповідностям звинувачень і доказів

Одразу ж по винесенні вироку, сторона захисту подала апеляцію на оскарження рішення суду. І вже на перших етапах процесу, зважаючи на цілковиту неонозначність справи та потребу в її повноцінному вивченні, в тому числі, в чому був зацікавлений, насамперед, і сам засуджений, апеляційний суд постановив для початку змінити міру запобіжного заходу, випустивши Богдана Пилипіва під домашній арешт. Після чого стороною обвинувачення почали вчинятися ще більш дивні справи у процесі – знищувалися докази, рубалися дерева, з’являлися неідентифіковані USB-носії інформації із затеритими номерами.

Нині ж, після чеогових кількох місяців розгляду справи вже в апеляції, зважаючи на часткове визнання провини засудженим у частині зберігання зброї та нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості, апеляційний суд Закарпатської області ухвалив рішення про зміну міри покарання. Так, згідно з рішенням апеляційного суду області, Богданові Пилипіву залишено покарання у вигляді 4-х років із умовним терміном засудження у 1,5 роки.

Джерело: zakarpattya.net.ua
03.11.2015

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація