МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Станьте реформаторами разом з Дніпровським районним судом Херсона

 

Поки у владних кабінетах думають з якого боку підійти до реформування судової системи, команда суддів з Херсона розпочала втілювати у життя нові підходи до роботи суду, та бажає поділитись своїми напрацюваннями з іншими судами і суддями України.

За творчої ініціативи колективу Дніпровського районного суду м. Херсона створено всеукраїнський Інтернет проект «Суддівський канал» (https://www.youtube.com/channel/UC_MvBVQ14gNgl9QP22KGJBg), який може  стати черговим кроком до відкритості та прозорості суду.

Проект має на меті зміцнення авторитету суду та судової влади, висвітлення проблематики реформування судової системи, налагодження комунікацій у середині судової системи, а також співпрацю із ЗМІ та громадськістю. Саме відкритість судової системи є запорукою незалежності судової системи.

Колектив Дніпровського суду Херсона запрошує всі суддівські колективи, суддів, працівників підрозділів судової адміністрації, органів суддівського самоврядування та усіх небайдужих до реформування судової системи приєднатись до всеукраїнського проекту «Суддівський канал». Будемо раді розмістити на каналі відео з висвітленням роботи Вашого суду, суддів, надати платформу для обговорення питань реформування судової системи. Якщо Ви запровадили новели, що дали позитивний результат - то вони мають стати відомими всій Україні.

Не чекайте, що хтось, колись буде реформувати судову систему, станьте першими реформаторами, розпочинайте вже сьогодні та долучайтесь до нас.

Наша електронна адреса: dniprovskiy.sud.kherson@gmail.com

Прес-служба Дніпровського районного суду м. Херсона

Джерело: dniprovskiy.sud.kherson@gmail.com
13.01.2016

Сьогодні
08 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація