МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Житомирський суддя грубо порушив закон

 

Юристи фабрики "ЖЛ" б’ють на сполох: суддя виносить рішення на користь рейдерів, при цьому грубо порушуючи норми Господарсько-процесуального кодексу.

За даними Єдиного держреєстру судових рішень, 18 січня в Господарському суді Житомирської області мало відбутись судове засідання за участі судді Тимошенка О. М. (з розгляду позову панянки щодо скасування утворення Товариства з додатковою відповідальністю "ЖЛ"). Проте, як виявилось, рішення у цій справі вже було "терміново" винесене 15 січня, що є грубим порушенням процесуальних строків.

Однак суддя Олександр Тимошенко, який задовольнив позов, так не вважає і каже, що "законом це не заборонено", передає кореспондент UA1. Спочатку відмовляючись, він таки прокоментував, чому перепризначення розгляду справи та зміну предмету позову ухвалили терміново в той же день. Так, за його словами, "поклопотали" сторони. І не важливий той факт, що рішення суду виносяться за три дні до того, як він має розпочатись.

В той же час, на питання, чому ці зміни не були внесені у Державний реєстр судових рішень, суддя не знає і каже, що "це проблема реєстру". Відповідна ухвала ж, за його словами, є. Проте її ніхто не бачив.

Так, юристам третьої сторони (ТДВ "ЖЛ") просто не дали змоги вивчити матеріали справи і взяти участь у судовому процесі.

За їх словами, окрім грубого порушення процесуальних строків, суд скасував не той протокол, який був у позивній заяві. Так, панянка Грущак Н.І. просила суд скасувати протокол зборів акціонерів ЗАТ "Житомирські ласощі" №5 від 5.03.2011 (реальність якого сумнівна). Скасовано ж було зовсім інший протокол зборів - №31 від 20.11.2010, коли власне було вирішено змінити форму власності на ТДВ "ЖЛ". Ухвала про зміну предмету позову також не була внесена до реєстру. Юристи ТДВ "ЖЛ" заявляють, що рішенням суду скасовано протокол, необхідний рейдерам, які наразі здійснюють спроби захоплення Житомирської кондитерської фабрики від імені фіктивного ЗАТ "Житомирські ласощі".

"Якщо таке сталося, повинна бути ухвала суду про те, що справа перенесена і змінено предмет позову, і апарат суду повинен на сайті судової влади внести ці зміни. Цього нічого не сталось" – розповів юрист ТДВ "ЖЛ".

З його слів, 15.01 судді на "таємній" нарадчій кімнаті винесли рішення, не давши змоги юристам зареєструватись на судове засідання і ознайомитися з матеріалами справи.

Як повідомлялось, 15 січня юристи підприємства "ЖЛ" заявляли, що суддя Тимошенко працює на рейдерів і ухвалив незаконне рішення на користь осіб, причетних до спроб реалізації схеми рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ".

Нагадаємо, після спроби захопити Житомирську кондитерську фабрику ТДВ "ЖЛ" за допомогою "тітушок" рейдери, як казало керівництво фабрики, за покровительства високопосадовців розпочали новий етап судових тяжб із власниками підприємства.

Джерело: ua1.com.ua
18.01.2016

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація