МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Американці дотискають український уряд щодо судової реформи і боротьби з корупцією

 

Високопоставлена українська делегація відвідає наступного тижня Вашингтон, де обговорить питання співпраці щодо судової реформи і боротьби з корупцією.

Як повідомляє посольство США в Києві, представники Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, а також Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України проведуть зустрічі у Білому домі, Державному департаменті й Департаменті юстиції США.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, говорячи про візит, зазначив: “У 2016 році найважливіше завдання – продовжити викорінювання хронічної корупції, яка з часу незалежності так сильно заважає Україні в реалізації її економічного потенціалу. Український народ хоче знати, що звинувачення в корупції будуть ретельно і належним чином розслідувані і що винних притягатимуть до відповідальності у рамках чистої, прозорої судової системи, що служить народу України. Від цього залежить успіх України”.

Посол наголосив на тому, що Сполучені Штати відкриті для співпраці з українськими реформаторами та європейськими партнерами, щоб допомогти Україні побудувати судову систему, вільну від корупції, та міцно засновану на верховенстві закону : “За допомогою навчальних програм та іншої допомоги США працюють з Україною над забезпеченням незалежності суддів, щоб ті могли дотримуватися закону вільно від політичного тиску. Ми продовжуємо підтримувати зусилля із створення сучасної, професійної поліції та державної прокуратури. Усі ці кроки – поліпшення ефективності, підзвітності й прозорості; боротьба з корупцією; зміцнення верховенства закону – мають вирішальне значення для залучення інвестицій та зближення України з Європою”, – заявив Дж.Пайєтт.

Джерело: ukrpohliad.org
19.01.2016

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація