МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Прокуратура передала до суду справу щодо суддів О.Царевич та В.Кицюка

 

Прокуратура міста Києва передала до суду обвинувальний акт щодо суддів Печерського районного суду столиці Оксани Царевич та Віктора Кицюка, підозрюваних у винесенні завідомо неправосудних рішень проти активістів "Автомайдану". Про це повідомив УНН прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко.

"Учора, 19 січня, ми направили до суду матеріали досудового слідства щодо суддів В.Кицюка і О.Царевич", - сказав він.

За словами прокурора, суддів В.Кицюка і О.Царевич підозрюють у винесенні завідомо неправосудних рішень, за якими учасники всеукраїнського громадського руху "Автомайдан" та інші учасники мирних акцій протесту були незаконно притягнуті до адміністративної відповідальності. Слідство кваліфікувало їхні злочини за ч.2 статті 375 Кримінального кодексу України.

Крім того, В.Куценко зазначив, що раніше, 2 червня 2015 року, прокуратура направила обвинувальний акт щодо іншого судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка, підозрюваного за ч.2 ст. 375 ККУ, до суду.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада надала згоду на затримання та арешт суддів Оксани Царевич, Сергія Вовка та Віктора Кицюка.

11 і 13 березня Вінницький міський суд обрав для суддів Печерського районного суду Києва Оксани Царевич та Віктора Кицюка запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання строком на 2 місяці.

Однак у травні Вінницький міський суд не задовольнив клопотання прокуратури про продовження до 6 місяців запобіжні заходи для О.Царевич та В.Кицюка.

Олександр Сивачук

Джерело: www.unn.com.ua
20.01.2016

Сьогодні
15 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація