МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Віталій Купрій закликав членів ВРЮ розглянути питання щодо звільнення одіозного судді Миколи Чауса на засіданні 28 січня

 

Народний депутат України, член політради УКРОПу Віталій Купрій закликав Вищу раду юстиції розглянути питання звільнення судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколи Чауса на засіданні 28 січня. Нардеп звернувся до членів ВРЮ з відповідною заявою перед початком сьогоднішнього засідання.  

Політик нагадав, що звільнення Миколи Чауса за винесення завідомо неправосудних рішень щодо активістів Революції гідності ВРЮ мала розглянути ще 17 грудня, однак на те засідання суддя не з’явився начебто через хворобу. Віталій Купрій наголосив, що неявка не була зумовлена поважними причинами, як того вимагає закон. Вже за кілька днів Микола Чаус несподівано одужав, приступив до виконання своїх обов'язків у Дніпровському районному суді міста Києва та навіть розглянув клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу голові політради УКРОПу Геннадієві Корбану, провівши понад 30-годинне засідання у цій справі.

Віталій Купрій повідомив, що подав письмове депутатське звернення до ВРЮ, де вказана низка додаткових фактів порушення присяги суддею Чаусом. Зокрема, йдеться про винесення ним рішень, які надають правоохоронцям право вилучати оригінали судових справ з інших проваджень, що може призвести до їхньої фальсифікації. Крім того, під час засідання 21 січня членам ВРЮ був переданий перелік зловживань, допущених Миколою Чаусом під час процесу над Геннадієм Корбаном та затриманими в його справі.

«Я прошу вас розглянути ці питання й повідомити громадськості про ухвалене рішення», – заявив Віталій Купрій, наголосивши при цьому, що згідно зі статтею 32 закону про Вищу раду юстиції, у разі повторної неявки судді Миколи Чауса на засідання, ВРЮ має право розглянути це питання без його участі.

Джерело: www.ukrop.com.ua
21.01.2016

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація