МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Екс-суддя Зварич, який вийшов із в’язниці, планує поспілкуватися з пресою

 

Екс-голова Львівського апеляційного адмінсуду Ігор Зварич, який нещодавно вийшов з в’язниці на свободу, планує поспілкуватися з журналістами й відповісти на всі запитання щодо його суддівського та тюремного досвіду.

Про це йдеться у заяві І.Зварича, яку оприлюднив портал «Справа Зварича».

Подаємо звернення екс-судді повнотекстово:

«Христос рождається! Славімо Його!

Насамперед щиро дякую всім небайдужим до моєї долі.

В перші дні після мого звільнення я отримав масу запитань від представників різних ЗМІ; зокрема, стосовно мого суддівського і тюремного досвіду, моїх планів на майбутнє, а також книг, написаних у в’язниці про сучасне українське «лівосуддя».

Такий підвищений інтерес суспільства цілком зрозумілий на тлі патової ситуації в судах України та невдалих спроб їх реформування.

Однак наразі мені потрібно адаптуватись після тривалого ув’язнення, зібратись з думками. А вже тоді намагатимусь дати відповіді на Ваші питання. Про готовність до спілкування обов’язково повідомлю журналістську спільноту.

21 січня 2016 року    Ігор Зварич».

Нагадаємо, екс-голова Львівського апеляційного адмінсуду Ігор Зварич, засуджений за хабарництво, вийшов з в’язниці на свободу відповідно до «закону Савченко» і повернувся до Львова.

1 липня 2015 року Постановою начальника Менської ВК-91 Ігорю Зваричу було надано дозвіл на проживання разом з членами його сім’ї в смт. Макошине, де розташована колонія.

У вересні 2011 року екс-голова Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича за одержання хабарів та інші злочини засудили до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади судді та посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у державних установах строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за звинуваченням у хабарництві в грудні 2008 року.

У ході обшуків у кабінетах і квартирах судді та його шести колег правоохоронці виявили та вилучили 1 млн доларів і 2 млн гривень.

Зварич заявив, що збирався передати гроші, знайдені в його кабінеті, церкві, щоб допомогти малозабезпеченим, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, за словами Зварича, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював.

Ігор Зварич написав у в’язниці книги Mein Kampf in Ukraine, Суддя комуніст і Суддя націоналіст.

Джерело: zik.ua
21.01.2016

Сьогодні
08 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація