МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Парасюк програв суд активістові і має сплатити 6 тис. грн за образу честі і гідності

 

Суд зобов’язав нардепа Володимира Парасюка спростувати неправдиві звинувачення у бік лідера громадської організації «Народний антикорупційний нагляд» Романа Кунтого, озвучені ще у травні 2015 року на віче під час представлення особовому складу нового очільника Жовківського РВ ГУМВС України. Суд постановив стягнути з Парасюка моральну шкоду у розмірі 6 тис. грн та судові витрати 243,6 грн.

Таке рішення прийняв Жовківський районний суд на Львівщині в особі судді Ярослава Мартинишина 10 грудня 2015 року.

Як зазначається у рішенні суду, Р.Кунтий звернувся до суду про захист честі і гідності, оскільки під час громадського віче мешканців Жовкви з приводу представлення особовому складу нового очільника Жовківського РВ на майдані перед приміщенням Жовківської РДА нардеп Парасюк висловився на адресу позивача нецензурною лайкою та привселюдно заявив, що той «за вирішення питань отримує хабарі».

Позивач наполягав, що така інформація є надуманою, недостовірною та порушує його особисті права, ганьбить його честь, гідність, а також завдає шкоди його діловій репутації як лідера Всеукраїнської громадської організації «Народний антикорупційний нагляд».

Р.Кунтий надав суду докази, що заяви В.Парасюка вплинули на стан його здоров’я, оскільки у нього є гіпертонічна хвороба серця, він є інвалідом третьої групи і був змушений звернутися за першою медичною допомогою в Новояворівську районну лікарню. Тому такі події стали підставою звернення до суду із позовом.

Сам В.Парасюк на жодне засідання суду не прибув. Його представник надав суду письмові заперечення щодо позову, однак на подальші засідання суду теж більше не з’являвся.

Розглянувши матеріали справи, суд вирішив позов задоволити. Нардепа Парасюка зобов’язано «спростувати перед громадськістю через засоби масової інформації, а саме народний часопис Жовківщини «Відродження» поширені ним недостовірні відомості, стосовно отримання позивачем хабарів за «вирішення питань».

Cуд постановив стягнути з Володимира Парасюка моральну шкоду у розмірі 6 тис. грн на користь позивача та судовий збір – 243,6 грн.

Як повідомлялося, у травні 2015 року у Жовкві активісти протестували проти представлення нового начальника Жовківського РВ міліції Олексадра Гостищева – ставленика нардепа Парасюка.

Начальника Жовківського РВ міліції Львівщини призначали у кращих традиціях «кумівства».

Джерело: zik.ua
21.01.2016

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація