МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Четверо суддів Одеської області підозрюються в корупції

 

Національне антикорупційне бюро розслідує кримінальну злочину за фактом вимагання суддею Котовського районного суду Одеської області Сергієм Фабижевским. Співучасниками злочину, на думку слідства, можуть виявитися син Фабижевского і ще троє суддів з Одеської області.

Про це стало відомо з визначення Солом'янського суду Києва від 12 січня 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Як випливає з судових матеріалів, з квітня по липень 2015 суддя Котовського районного суду Одеської області Сергій Фабижевский вимагав хабар за сприяння у розгляді цивільної справи.

Як зазначається в документах, для «сприяння в розгляді цивільної справи» Фабижевский залучив сина – помічника судді Апеляційного суду Одеської області Володимира Фабижевского.

Як сказано в матеріалах слідства, в ході досудового розслідування отримані дані про можливу змову і незаконне сприяння у розгляді судових справ та вчиненні інших злочинів суддями Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Наталією Чебан, суддею Котовського районного суду Одеської області Наталією Бондаренко, судді Котовського міськрайонного суду Одеської області Катерини Драгомерецкой.

Слід зазначити, що влітку, Вища кваліфікаційна комісія суддів розглядала дисциплінарну справу, відкриту відносно судді Сергія Фабижевского за зверненням голови правління ВАТ «Банк Петрокоммерц-Україна».

Останній звернувся в комісію два роки тому зі скаргою на прийняття «завідомо неправосудного рішення у справі № 505/1690/14-ц», що нібито спричинило істотні наслідки для Банку і сприяло ухилення від відповідальності боржника за кредитними зобов'язаннями.

Крім того, заявник посилався на інші заочні рішення, прийняття яких спричинило негативні наслідки для Банку, і вважав, що в роботі судді мають місце системні порушення чинного законодавства

Рішенням ВККСУ до Фабижевскому було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

Джерело: novyni.com.ua
20.01.2016

Сьогодні
04 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація