МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Судді Лисенку, який позбавляв прав автомайданівців, погрожували арештом і грошима – адвокат

 

У п'ятницю, 22 грудня, Святошинський районний суд Києва заслухав свідків у кримінальній справі щодо судді Києво-Святошинського районного суду Владислава Лисенка, обвинуваченого в незаконному позбавлення водійських прав учасників Автомайдану за поїздку в колишню резиденцію екс-президента України Віктора Януковича в Межигір'ї (Нові Петрівці, Київська область) в кінці 2013 року, і оголосив перерву до 12 лютого. Про це в ексклюзивному коментарі НБН повідомив адвокат Роман Маселко.

«На засіданні були свідки, була помічник судді Лисенка і свідок від самого водія, якого позбавили прав (Ігор Овдей – НБН)», – повідомив пан Маселко.

Крім того, адвокат заявив, що його також заслухали. «Виступав як свідок, бо мені суддя Лисенко зізнався, що він іншого рішення винести не може. Тому що, якщо він інше рішення винесе і виправдає водія, то йому підкинуть гроші і його заарештують. Також він сказав, що він повинен узгодити свої дії з головою суду, це теж Лисенко тільки Володимир», – зазначив він.

За словами адвоката, після цього пан Лисенко пішов консультуватися з головою суду та виніс неправомірне рішення. «Так ось ці мої показання лягли в основу обвинувального акта, і зараз у суді ми слухали інші докази», – сказав він.

Після цього Роман Маселко повідомив про перенесення засідання суду. «Перенесено на 12 лютого, на 10:30», – додав він.

Як повідомляв НБН, в січні 2014 року українські суди масово позбавляли прав учасників Автомайдану за акції протесту проти колишнього президента Віктора Януковича.

Маріанна Присяжнюк

Джерело: nbnews.com.ua
22.01.2016

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація